سمپاشی فروشگاه ها

سمپاشی و طعمه گذاری فروشگاه های مواد غذایی با استفاده از سموم بدون بو و مسمومیت و بدون نیاز به جابجایی وسایل

 

 

سمپاشی فروشگاه

 

در فروشگاه های مواد غذایی چون انواع و اقسام مواد مختلف وجود وارد امکان پیدا شدن هر نوع حشره و آفتی هست. به همین دلیل فروشگاه ها به مراقبت و بهداشت ویژه ای نیاز دارند. چرا که اگر این حشرات و آفات اجناس فروشگاه را آلوده می کنند و سبب انتقال بیماری می شوند.
باتوجه به اهمیت بهداشت محیط فروشگاه، جهت کنترل و مبارزه با حشرات و آفات باید مطابق با خانه، ساختمان و هر نوع محیطی که دارای چارچوب و دیوار است نکات بهداشتی را رعایت کنیم و همچنین تمامی شکاف های دیوار ها ، سوراخ و لوله ها و شیشه های شکسته و... را پوشاند و به صورت دوره ای محیط فروشگاه را سمپاشی کرد.
بر همین اساس کارشناسان گروه تخصصی نجم یا همان شرکت محیط آسایش البرز در بدو ورود به فروشگاه های مواد غذایی ضمن اطلاع رسانی به کارکنان فروشگاه به آنها آموزش هایی در رابطه با بهداشت محیط فروشگاه و عدم تماس آنها با سموم و طعمه های تعبیه شده در سطح فروش و انبار داده می شود.


به دلیل وجود مواد غذایی در محیط فروشگاه، از سموم بدون بو و مسمومیت استفاده می شود و نیازی به جابجایی وسایل و تجهیزات نیست.

 

سمپاشی فروشگاه

 

شرکت" گروه تخصصی نجم” با مجوز رسمی از وزارت بهداشت درمان وآموزش پزشکی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید 09128612437


از اینرو با توجه به استفاده از سموم کیفیت بالا و خارجی مختص مکان های تولید و عرضه مواد غذایی، بعد از سمپاشی و طعمه گذاری حشرات و جوندگان، جوندگان بعد از مصرف طعمه ها احساس تشنگی و تنگی نفس کرده و به سمت آب و فضایی که اکسیژن دارد می روند و حتی احتیاجی به پاکسازی اجساد حشرات و جوندگان نمی باشد. بعد از انجام سمپاشی و طعمه گذاری حشرات و جوندگان شرکت محیط آسایش البرز  گزارشی از انجام کار و سموم مورد استفاده و نقاط مشخص شده طعمه گذاری را به فروشگاه می دهد تا در هنگام بازرسی مراکز ذی صلاح از جمله بهداشت، سازمان غذا و دارو جهت اعتبار سنجی و صحه گذار عملیات سمپاشی و طعمه گذاری به فروشگاه تحویل داده می شود.

 

سمپاشی فروشگاه مواد غذایی


اینک چنانچه در محیط فروشگاه یا مغازه خود این گونه حشرات را مشاهده کردید با کارشناسان سمپاشی شرکت محیط آسایش البرز از زیر مجموعه گروه تخصصی نجم تماس بگیرید تا متخصصان ما با استفاده از روشهای نوین سمپاشی و طعمه گذاری حشرات و جوندگان به صورت تضمینی خدمات دفع آفات و حشرات را به شما ارائه دهند.
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
 

نظر خود را بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمی شود

نظرات کاربران