آزمایشگاه آب و پساب

آزمایشگاه آب و پساب

آزمایشگاه آب

 

هماهنطور که مستحضر هستید در جوامع امروزی، رشد روزافزون جمعیت و صنایع باعث ایجاد آلودگی­های آب می­شوند و این آلودگی­ها می­تواند اثرات مخرب و جبران­ناپذیری بر سلامت انسان و همچنین محیط زیست اطرافمان بگذارد از این رو سازمان محیط زیست، تمامی نهادهای دولتی و خصوصی را موظف به نمونه­برداری و ‌پایش مستمر آب نموده تا بتواند میزان این آلودگی­ را کاهش دهد. در نتیجه عدم یک برنامه­ریزی و طراحی مناسب، اثرات مخرب بسیاری از طریق آلاینده­های زیست محیطی بر سلامت انسان و اکوسیستم کره زمین می­گذارد.

در این راستا شرکت محیط آسایش البرز متشکل از کارکنان و کارشناسان مجرب­ و تحصیل­کرده و با استفاده از جدیدترین و پیشرفته­ترین تجهیزات و با کمترین هزینه، تمامی مراحل نمونه برداری تا ارائه بهترین روش­های موثر برای رسیدن به الزامات قانونی سازمان محیط زیست را در اختیار شما قرار می­دهد.

 

استاندارد، شاخصی برای بررسی نزدیکی مقدار اندازه گیری شده به اهداف مد نظر است. در زمینه اندازه گیری های محیط زیستی نیاز به شاخص ها و استاندارد برای اظهار نظر در مورد مقادیر اندازه گیری شده است.

سازمان ها و انجمن های زیادی در زمینه محیط زیست اقدام به وضع استاندارد نموده اند. از مهمترین آنها EPA یا آژانس حفاظت محیط زیست آمریکاست. در ایران استاندارد های محیط زیستی توسط سازمان حفاظت محیط زیست تدوین و بر اجرای آن نظارت می شود.

هم اکنون در سراسر جهان مؤسسه های استاندارد در راه تهیه ،تنظیم و اجرای قوانین و مقررات استاندارد، تلاش های علمی فراوانی انجام می دهند. در ایران نیز برای اولین بار با تصویب قانون اوزان و مقیاس ها در سال 1304 شمسی ،تشکیلات سازمانی که بعدا به موسسه مستقل استاندارد و تحقیقات صنعتی کشور تغییر شکل داد ،پایه ریزی شد.

 

جدول استاندارد را دانلود بفرمایید.

 

شرکت" محیط آسایش البرز” با مجوز رسمی از وزارت بهداشت درمان وآموزش پزشکی

برای مشاوره با ما تماس بگیرید 09128612437