سمپاشی و بهداشت محیط در کارخانه تولید دارو

سمپاشی و بهداشت محیط در کارخانه تولید دارو

خدمات سمپاشی و بهداشت محیط در کارخانجات | گروه تخصصی نجم با مجوز رسمی از وزارت بهداشت درمان وآموزش پزشکی - 09128612437 --
سمپاشی کارخانه تولید دارو

سمپاشی و بهداشت محیط در کارخانه تولید دارو

سمپاشی و بهداشت محیط در کارخانه تولید دارو

بهداشت محیط در کارخانجات تولید دارو بسیار اهمیت دارد طوری که باید عوامل زیر را کامل رعایت کنیم

این عوامل عبارتنداز:
آب، فاضلاب، زباله، بهسازی اماکن و مبارزه با حشرات و جوندگان، هوا و تهویه، شرایط آب و هوایی و بهداشت محیط کار و فعالیت های صنعتی و بهداشت مواد غذایی وحرفه ایی می باشند که هرکدام از این عوامل ممکن است تحت شرایطی منجر به خرابی و یا فساد کالا های موجود در انبار ها و یا منجر به کاهش کیفیت آن ها و ایجاد ضایعات وخسارات مالی و گاهی منجر به تلفات جانی شوند و یا ممکن است باعث شوند مدت زمان و عمر مفید نگهداری یک کالا در انبار کاهش یابد.

 

سمپاشی کارخانه دارویی

 

انبارهای دارویی و تجهیزات پزشکی به عنوان یکی از مراکز حفظ و نگهداری وسایل و تجهیزات و بخصوص اقلام بهداشتی و دارویی و مواد غذایی یکی از اماکنی است که از دیدگاه بهداشتی بسیار حایز اهمیت است.

شرکت" گروه تخصصی نجم” با مجوز رسمی از وزارت بهداشت درمان وآموزش پزشکی

برای مشاوره خدمات سمپاشی و بهداشت محیط در کارخانجات تولید دارو با ما تماس بگیرید 09128612437


باید نسبت به حضورهر گونه از حشرات و جوندگان و پرندگان در کارخانجات به ویژه  کارخانه های تولید دارو حساس بود تا بتوان بموقع نسبت به رفع آلودگی بوجود آمده اقدام نمود. با توجه به اینکه یکی از علایم آلودگی میکروبی داروها که می تواند خسارت فراوانی به واحد تولید بیاورد وجود حشرات و جوندگان در محیط تولید می‌باشد که حضور حشرات در این واحد ها از اهمیت بالایی برخوردار است و لازم است که با شرکت‌های سمپاشی جهت مبارزه ‌پاکسازی محیط از این آفات کمک گرفت.

 


شرکت محیط آسایش البرز با برند تخصصی نجم با تجربه بیش از بیست مورد کارخانه دارویی در خدمت شما مدیران می باشد.

نظر خود را بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمی شود

نظرات کاربران